Działamy od 2007 roku. Jesteśmy firmą audytorską wpisaną do rejestru prowadzonego przez Polską Agencję Nadzoru Audytowego pod numerem 3301.

Od sierpnia 2023 r. jesteśmy członkiem sieci MAGNET skupiającej firmy audytorskie, prężnie działające na terenie całego kraju.

Magnet Audit
Magnet Audit - usługi audytorskie i doradcze

Wspieramy naszych Klientów, świadcząc dla nich badania sprawozdań finansowych i inne usługi atestacyjne, przy zachowaniu najwyższej jakości.

Nasi Klienci doceniają w nas świetną obsługę, profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie.

Awal - Finanse Twojej Firmy w Dobrych Rękach!

01.


Analiza Zgodności z Przepisami

Rozpoczynamy od szczegółowej analizy, sprawdzając zgodność potrzeb klienta z obowiązującymi przepisami i normami dotyczącymi audytu finansowego.
Działamy z pełnym szacunkiem dla standardów prawnych, co pozwala nam skoncentrować się na kluczowych aspektach zgodności.

02.


Odpowiedzialne Dostosowanie Rozwiązania 

W kontekście usługi audytu finansowego, dostosowujemy nasze podejście w sposób odpowiedzialny, z poszanowaniem przepisów prawa. Stawiamy na profesjonalizm i rzetelność, dbając o zgodność z normami, które regulują proces audytu finansowego.

03.


Transparentna Komunikacja i Zaangażowanie

Stawiamy na transparentność i otwartą komunikację z klientem na każdym etapie procesu. Regularnie informujemy o postępach, rozważamy wszelkie uwagi klienta i angażujemy się w dialog, aby zbudować wzajemne zaufanie i zrozumienie.


Te trzy kroki stanowią solidną podstawę dla budowania trwałych relacji z klientem, pozwalając nam nie tylko spełniać oczekiwania, ale także dostosowywać nasze usługi do ewoluujących potrzeb i wyzwań ich przedsiębiorstwa.

Gotowy? Myślisz o rozpoczęciu współpracy?

Zespół Kancelarii Awal Poznań czeka na Twój kontakt i możliwość rozpoczęcia nowego projektu!